Kratka went. 200 TUOS. biała

Kratka wentylacyjna TRU 200 mm biała

Kratki wentylacyjne znajdują swoje zastosowanie jako zakończenie kanałów wentylacyjnych. Kratki serii TRU charakteryzują się brakiem kołnierza.

Wszystkie modele występują z siatką.

11,56 zł
Brutto Czas dostawy: 1-3 dni robocze

Kratki wentylacyjne znajdują swoje zastosowanie jako zakończenie kanałów wentylacyjnych. Kratki serii TRU charakteryzują się brakiem kołnierza.

Wszystkie modele występują z siatką.

Seria TRU występuje w kolorze białym oraz niektóre wymiary dostępne są w kolorach brązowym i satynowym.

DANE TECHNICZNE:

  • Seria: TRU
  • Średnica: 200 mm
  • Materiał: tworzywo sztuczne
  • Kolor: biały
  • W zestawie: siatka ochronna
  • Producent: Awenta
Awenta
TRU20
Nowy produkt
5905033296787

Polityka zwrotów

Klientowi, będącemu konsumentem w rozumieniu art. 221 Kodeksu Cywilnego, przysługuje prawo do odstąpienia od umowy zawartej na odległość, bez podania przyczyny, składając stosowne oświadczenie na piśmie, w terminie 14 dni i wysyłając je na adres Prowent Białystok A. Poleszuk Sp. k. Białostoczek 17 (k/Kurian) 15-592 Białystok lub na adres e-mailowy biuro.bialystok@prowent.com.

Termin 14-dniowy liczy się od dnia, w którym nastąpiło dostarczenie Towaru.

W przypadku odstąpienia od umowy zawartej na odległość, umowa jest uważana za niezawartą. To, co strony świadczyły, ulega zwrotowi w stanie niezmienionym, chyba że zmiana była konieczna w granicach zwykłego zarządu. Zwrot powinien nastąpić niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni. Zakupiony towar należy zwrócić na poniższy adres: Prowent Białystok A. Poleszuk Sp. k. Białostoczek 17 (k/Kurian) 15-592 Białystok.

Zwracany przez Klienta Towar powinien zostać opakowany w sposób chroniący przed uszkodzeniem w trakcie transportu.

Koszt opakowania i odesłania towaru ponosi Klient.

Dostawa

Dostawa Towarów jest ograniczona do obszaru Rzeczpospolitej Polskiej i odbywa się pod adres wskazany przez Klienta w trakcie składania Zamówienia.

Dostawa zamówionych Towarów odbywa się przesyłką kurierską oraz paczkomatami. Koszt dostawy za zakupy powyżej 200 zł brutto wynosi 0 zł brutto.

Termin realizacji dostawy wynosi od 1 do 14 dni roboczych, licząc od dnia wysłania przez Klienta Zamówienia.