Pokrętło szybra ML

Pokrętło szybra ML DARCO

Produkt wykonany jest z żaroodpornej, stalowej, chromoniklowej blachy.

Pokrętło szybra pozwala na precyzyjne ustawienie położenia przepustnicy szybra kominka oraz podłączenie go w kątowym okapie kominkowym.

Posiada zastosowanie w przewodach kominowych.

Umożliwia ustawienie szybra w jednej z 8 pozycji pośrednich oraz blokadę maksymalnego wychylenia jego przepustnicy (pozycja zamknięta/otwarta).

202,27 zł
Brutto Czas dostawy: 14 dni roboczych

Produkt wykonany jest z żaroodpornej, stalowej, chromoniklowej blachy. Pokrętło szybra pozwala na precyzyjne ustawienie położenia przepustnicy szybra kominka oraz podłączenie go w kątowym okapie kominkowym. Posiada zastosowanie w przewodach kominowych.

Umożliwia ustawienie szybra w jednej z 8 pozycji pośrednich oraz blokadę maksymalnego wychylenia jego przepustnicy (pozycja zamknięta/otwarta).

INFORMACJE TECHNICZNE

  • Wariant produktu: malowana proszkowo rozeta i rękojeść (wg palety RAL)
  • Materiał: blacha stalowa chromoniklowa żaroodporna
  • Gwarancja: 2 lata

ZALETY

  • pełne bezpieczeństwo użytkowania
  • brak nagrzewania rękojeści mimo wysokiej temperatury w kominku
  • możliwość ustawienia szybra w jednej z 8 pozycji
  • możliwość blokady skrajnych położeń przepustnicy
  • możliwość podłączenia w kątowym okapie kominka
  • estetyczny wygląd

ZASTOSOWANIE

  • odprowadzanie spalin z urządzeń grzewczych

DARCO to polski producent i lider branży kominowej i wentylacyjnej. Firma posiada ugruntowaną pozycję na rynku oraz szeroką gamę produktów.

Towar na zamówienie nie podlega zwrotowi.
DARCO
SZKŻ-REG-ML
Nowy produkt

Polityka zwrotów

Klientowi, będącemu konsumentem w rozumieniu art. 221 Kodeksu Cywilnego, przysługuje prawo do odstąpienia od umowy zawartej na odległość, bez podania przyczyny, składając stosowne oświadczenie na piśmie, w terminie 14 dni i wysyłając je na adres Prowent Białystok A. Poleszuk Sp. k. Białostoczek 17 (k/Kurian) 15-592 Białystok lub na adres e-mailowy biuro.bialystok@prowent.com.

Termin 14-dniowy liczy się od dnia, w którym nastąpiło dostarczenie Towaru.

W przypadku odstąpienia od umowy zawartej na odległość, umowa jest uważana za niezawartą. To, co strony świadczyły, ulega zwrotowi w stanie niezmienionym, chyba że zmiana była konieczna w granicach zwykłego zarządu. Zwrot powinien nastąpić niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni. Zakupiony towar należy zwrócić na poniższy adres: Prowent Białystok A. Poleszuk Sp. k. Białostoczek 17 (k/Kurian) 15-592 Białystok.

Zwracany przez Klienta Towar powinien zostać opakowany w sposób chroniący przed uszkodzeniem w trakcie transportu.

Koszt opakowania i odesłania towaru ponosi Klient.

Dostawa

Dostawa Towarów jest ograniczona do obszaru Rzeczpospolitej Polskiej i odbywa się pod adres wskazany przez Klienta w trakcie składania Zamówienia.

Dostawa zamówionych Towarów odbywa się przesyłką kurierską oraz paczkomatami. Koszt dostawy za zakupy powyżej 200 zł brutto wynosi 0 zł brutto.

Termin realizacji dostawy wynosi od 1 do 14 dni roboczych, licząc od dnia wysłania przez Klienta Zamówienia.