Regulator obrotów turbiny ARO TITANIUM INOX Tatarek

Regulator obrotów turbiny ARO TITANIUM INOX Tatarek

  • Producent -  TATAREK
  • Zasilanie: 230/50 V/Hz
  • Pobór mocy regulatora: 4 W
  • Obciążalność wyjścia: 1A/230V/50Hz
  • Wymiary (szer./wys./gł.): 148x80x60 mm
  • Zakres pomiaru temperatury: 0-90 st.C
  • Stopień ochrony: IP20
  • Sonda termiczna: KTY84
  • Długość kabla sondy: 4,6 mb
665,43 zł
Brutto Czas dostawy: 1-3 dni robocze
 Ostatnie sztuki w magazynie

Mikroprocesorowy regulator obrotów ARO INOX mierzy temperaturę w komorze kominkowego wentylatora nawiewowego, ustala jego prędkość obrotową i steruje przepływem ciepłego powietrza.

Regulacja pracy odbywa się w dwóch trybach: ręcznym lub automatycznym.

W trybie ręcznym prędkość obrotów ustala się w skali od 0 do 10. Pomiar temperatury nie ma wpływu na zmianę obrotów silnika.

W trybie automatycznym prędkość obrotowa silnika wentylatora regulowana jest automatycznie w zależności od pomiarów temperatury. Po przekroczeniu temperatury 40oC wentylator załącza się z minimalną prędkością obrotową. Wraz ze wzrostem temperatury liczba obrotów proporcjonalnie wzrasta, osiągając wartość maksymalną po osiągnięciu 80oC. W trybie automatycznym, na wyświetlaczu regulatora podawane są bieżące odczyty temperatury. Zakres pracy regulatora można dostosować w trybie serwisowym do specyficznych wymagań zastosowanego silnika dmuchawy, regulując minimalną i maksymalną liczbę obrotów.

Nastawione parametry są zapamiętywane i po włączeniu zasilania lub po zaniku napięcia w sieci energetycznej automatycznie przywoływane.

Regulator ma alarm dźwiękowy ostrzegający przed skutkami uszkodzenia czujnika temperatury lub jego nieprawidłowego podłączenia.

ARO.T
5901651607806

Polityka zwrotów

Klientowi, będącemu konsumentem w rozumieniu art. 221 Kodeksu Cywilnego, przysługuje prawo do odstąpienia od umowy zawartej na odległość, bez podania przyczyny, składając stosowne oświadczenie na piśmie, w terminie 14 dni i wysyłając je na adres Prowent Białystok A. Poleszuk Sp. k. Białostoczek 17 (k/Kurian) 15-592 Białystok lub na adres e-mailowy biuro.bialystok@prowent.com.

Termin 14-dniowy liczy się od dnia, w którym nastąpiło dostarczenie Towaru.

W przypadku odstąpienia od umowy zawartej na odległość, umowa jest uważana za niezawartą. To, co strony świadczyły, ulega zwrotowi w stanie niezmienionym, chyba że zmiana była konieczna w granicach zwykłego zarządu. Zwrot powinien nastąpić niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni. Zakupiony towar należy zwrócić na poniższy adres: Prowent Białystok A. Poleszuk Sp. k. Białostoczek 17 (k/Kurian) 15-592 Białystok.

Zwracany przez Klienta Towar powinien zostać opakowany w sposób chroniący przed uszkodzeniem w trakcie transportu.

Koszt opakowania i odesłania towaru ponosi Klient.

Dostawa

Dostawa Towarów jest ograniczona do obszaru Rzeczpospolitej Polskiej i odbywa się pod adres wskazany przez Klienta w trakcie składania Zamówienia.

Dostawa zamówionych Towarów odbywa się przesyłką kurierską oraz paczkomatami. Koszt dostawy za zakupy powyżej 200 zł brutto wynosi 0 zł brutto.

Termin realizacji dostawy wynosi od 1 do 14 dni roboczych, licząc od dnia wysłania przez Klienta Zamówienia.