KOZIOŁ/KOBYŁKA DO CIĘCIA DREWNA CZARNY    81x37x103 cm

STOJAK DO CIĘCIA DREWNA KOBYŁKA 103x81x37 cm

Główne cechy produktu: Wymiary: 81x37x103 cm Kolor: czarny Materiał: stal Wymiary profili : 25x25x1.0/30x30x1.0/50x50x3.0mm Maksymalne obciążenie : 200 kg Doskonałe narzędzie do cięcia drewna Stabilna konstrukcja zapewniająca bezpieczeństwo podczas pracy

309,94 zł
Brutto Czas dostawy: 1-3 dni robocze

STOJAK DO CIĘCIA DREWNA KOBYŁKA 103x81x37 cm

STOJAK DO CIĘCIA DREWNA GAŁĘZI KOBYŁKA KOZIOŁ REGULOWANY METALOWY CZARNY Wysokość produktu 103 cm

Solidność i precyzja w pracy z drewnem❗️

Stojak do cięcia drewna to niezbędne narzędzie do prac z drzewem. Zaprojektowany z myślą o trwałości, precyzji i bezpieczeństwie, ten stojak oferuje stabilną podstawę do bezproblemowego cięcia drewna o różnych kształtach i rozmiarach.

Najważniejsze cechy produktu:

✔️Doskonałe narzędzie do cięcia desekbelekbali drewnianych itp

✔️Stabilna konstrukcja zapewniająca bezpieczeństwo podczas pracy

✔️Mobilność i łatwość przechowywania

✔️Regulacja wysokości

✔️Ramię blokujące drewno

✅Nieoceniony pomocnik w cięciu drewna

Marzysz o płynnymprecyzyjnym cięciu drewna bez żadnych trudności? Nasz stojak do cięcia drewna to klucz do spełnienia tych marzeń! Niezależnie od tego, czy jesteś doświadczonym profesjonalistą czy pasjonatem majsterkowania, ten stojak sprawi, że praca z drewnem stanie się łatwiejszabezpieczniejsza i bardziej satysfakcjonująca.

STOJAK DO CIĘCIA DREWNA GAŁĘZI KOBYŁKA KOZIOŁ REGULOWANY METALOWY CZARNY Stan opakowania oryginalne
STOJAK DO CIĘCIA DREWNA GAŁĘZI KOBYŁKA KOZIOŁ REGULOWANY METALOWY CZARNY Marka inna

✅Parametry techniczne:

✔️Kolor: czarny

✔️Wymiary: 103x81x37 cm

✔️Materiał: wysokiej jakości stal

✔️Wymiary profili : 25x25x1.0/30x30x1.0/50x50x3.0mm

✔️Maksymalne obciążenie : 200 kg

✅RAMIĘ BLOKUJACE DREWNO

Regulowane ramię zostało zaprojektowane z myślą o Twojej wygodzie i efektywności działania. Dzięki zastosowanemu mechanizmowi regulacyjnemu, możesz dostosować wysokość ramienia koziołka do swoich indywidualnych potrzeb. Specjalne zabezpieczenie uniemożliwia niekontrolowany ruch drewna podczas cięcia, co minimalizuje ryzyko wypadków.

STOJAK DO CIĘCIA DREWNA GAŁĘZI KOBYŁKA KOZIOŁ REGULOWANY METALOWY CZARNY Szerokość produktu 81 cm
STOJAK DO CIĘCIA DREWNA GAŁĘZI KOBYŁKA KOZIOŁ REGULOWANY METALOWY CZARNY Maksymalne obciążenie 200 kg

✅REGULOWANE NOGI

Jest to praktyczne rozwiązanie dla osób zajmujących się pracami stolarskimi, ogrodniczymi czy budowlanymi. Dzięki swojej regulowanej konstrukcji, można dostosować nogi kobyłki, aby idealnie pasowały przy nierównym terenie. Produkt doskonale sprawdza się zarówno w przenośnym warsztacie, jak i podczas prac w ogrodzie czy na działce.

✅SKŁADANA KONSTRUKCJA

Jej wymiary 103x81x37 cm sprawiają, że jest kompaktowa i łatwa do przenoszenia, ale jednocześnie zapewnia stabilność, której potrzebujesz podczas pracy.

STOJAK DO CIĘCIA DREWNA GAŁĘZI KOBYŁKA KOZIOŁ REGULOWANY METALOWY CZARNY Rodzaj kobyłka
STOJAK DO CIĘCIA DREWNA GAŁĘZI KOBYŁKA KOZIOŁ REGULOWANY METALOWY CZARNY EAN (GTIN) 5905261045935

✅PRAKTYCZNOŚĆ I WYGODA

To cechy, które charakteryzują ten produkt. Dzięki niemu będziesz mógł w prosty sposób przygotować drewno na opał, budowę altany czy wykonanie własnych mebli. Dzięki solidnej konstrukcji, możesz być pewien, że narzędzie jest bezpieczne i niezawodne.

Nie musisz się martwić o jego stabilność. Solidne nogi zapewniają wyjątkową stabilność nawet podczas cięcia grubych kawałków drewna. Dzięki temu będziesz mógł skupić się na samym zadaniu, bez obaw o bezpieczeństwo.

REA9907
Nowy produkt
5900779849907

Polityka zwrotów

Klientowi, będącemu konsumentem w rozumieniu art. 221 Kodeksu Cywilnego, przysługuje prawo do odstąpienia od umowy zawartej na odległość, bez podania przyczyny, składając stosowne oświadczenie na piśmie, w terminie 14 dni i wysyłając je na adres Prowent Białystok A. Poleszuk Sp. k. Białostoczek 17 (k/Kurian) 15-592 Białystok lub na adres e-mailowy biuro.bialystok@prowent.com.

Termin 14-dniowy liczy się od dnia, w którym nastąpiło dostarczenie Towaru.

W przypadku odstąpienia od umowy zawartej na odległość, umowa jest uważana za niezawartą. To, co strony świadczyły, ulega zwrotowi w stanie niezmienionym, chyba że zmiana była konieczna w granicach zwykłego zarządu. Zwrot powinien nastąpić niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni. Zakupiony towar należy zwrócić na poniższy adres: Prowent Białystok A. Poleszuk Sp. k. Białostoczek 17 (k/Kurian) 15-592 Białystok.

Zwracany przez Klienta Towar powinien zostać opakowany w sposób chroniący przed uszkodzeniem w trakcie transportu.

Koszt opakowania i odesłania towaru ponosi Klient.

Dostawa

Dostawa Towarów jest ograniczona do obszaru Rzeczpospolitej Polskiej i odbywa się pod adres wskazany przez Klienta w trakcie składania Zamówienia.

Dostawa zamówionych Towarów odbywa się przesyłką kurierską oraz paczkomatami. Koszt dostawy za zakupy powyżej 200 zł brutto wynosi 0 zł brutto.

Termin realizacji dostawy wynosi od 1 do 14 dni roboczych, licząc od dnia wysłania przez Klienta Zamówienia.