LAMPA NAFTOWA ZŁOTA  7,7 x 7,7 x 17,5 CM

LAMPA NAFTOWA ZŁOTA 7,7 x 7,7 x 17,5 CM

Lampa naftowa, wykonana z wysokiej jakości metalu i szkła.

22,85 zł
Brutto Czas dostawy: 1-3 dni robocze

LAMPA NAFTOWA W STYLU RETRO

LAMPA NAFTOWA RETRO VINTAGE ANTYCZNA NA OLEJ NAFTĘ LAMPION 17,5 cm ZŁOTA

➡️ ZALETY:

✅ DESIGN W STYLU VINTAGE

✅ MOŻLIWOŚĆ REGULACJI PŁOMIENIA

✅ NIEBANALNY WYGLĄD

✅ SOLIDNE POKRĘTŁO

✅ WYMIENNY KNOT

✅ ŁATWE UŻYTKOWANIE

➡️ SPECYFIKACJA:

  • Wysokość: 17,5 cm
  • Szerokość podstawy: 8 cm
  • Kolor: złoty
LAMPA NAFTOWA RETRO VINTAGE ANTYCZNA NA OLEJ NAFTĘ LAMPION 17,5 cm ZŁOTA EAN (GTIN) 5900779847293
LAMPA NAFTOWA RETRO VINTAGE ANTYCZNA NA OLEJ NAFTĘ LAMPION 17,5 cm ZŁOTA Kolor ciemny popiel czarny grafit mosiądz odcienie żółtego i złota przezroczysty wielokolorowy

Lampa naftowa to nie tylko źródło światła, ale również element, który dodaje charakteru nostalgii do przestrzeni. Jej klasyczny design, trwałe wykonanie i łatwość obsługi sprawiają, że stanowi doskonały wybór dla osób poszukujących alternatywnego i urokliwego oświetlenia.Ta elegancka lampa jest idealna zarówno do użytku domowego, jak i jako element dekoracyjny w różnych przestrzeniach.

LAR7309
Nowy produkt
5900779847309

Polityka zwrotów

Klientowi, będącemu konsumentem w rozumieniu art. 221 Kodeksu Cywilnego, przysługuje prawo do odstąpienia od umowy zawartej na odległość, bez podania przyczyny, składając stosowne oświadczenie na piśmie, w terminie 14 dni i wysyłając je na adres Prowent Białystok A. Poleszuk Sp. k. Białostoczek 17 (k/Kurian) 15-592 Białystok lub na adres e-mailowy biuro.bialystok@prowent.com.

Termin 14-dniowy liczy się od dnia, w którym nastąpiło dostarczenie Towaru.

W przypadku odstąpienia od umowy zawartej na odległość, umowa jest uważana za niezawartą. To, co strony świadczyły, ulega zwrotowi w stanie niezmienionym, chyba że zmiana była konieczna w granicach zwykłego zarządu. Zwrot powinien nastąpić niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni. Zakupiony towar należy zwrócić na poniższy adres: Prowent Białystok A. Poleszuk Sp. k. Białostoczek 17 (k/Kurian) 15-592 Białystok.

Zwracany przez Klienta Towar powinien zostać opakowany w sposób chroniący przed uszkodzeniem w trakcie transportu.

Koszt opakowania i odesłania towaru ponosi Klient.

Dostawa

Dostawa Towarów jest ograniczona do obszaru Rzeczpospolitej Polskiej i odbywa się pod adres wskazany przez Klienta w trakcie składania Zamówienia.

Dostawa zamówionych Towarów odbywa się przesyłką kurierską oraz paczkomatami. Koszt dostawy za zakupy powyżej 200 zł brutto wynosi 0 zł brutto.

Termin realizacji dostawy wynosi od 1 do 14 dni roboczych, licząc od dnia wysłania przez Klienta Zamówienia.