Lista produktów marki Silpac

9,99 zł

PLASTIC GLUE 20ml – klej do plastików twardych i PCVKlej do plastików twardych jest przeznaczony do łączenia nowoczesnych materiałów syntetycznych takich jak ABS, szkło akrylowe, TR, EVA oraz twardy PCV w postaci rur, kształtek, rynien, armatury, płytek (z wyjątkiem PE, PA, HDPE). Tworzy bardzo wytrzymałą i mocną spoinę odporną na zimną i gorącą wodę oraz chemikalia.

74,99 zł
Ostatnie sztuki w magazynie
Montage GunFoam B1 to chroniąca przed ogniem poliuretanowa piana montażowo-izolacyjna (pistoletowa, niskorozprężna). Na tle konkurencji wyróżnia się doskonałą odpornością termiczną i akustyczną. Może być stosowana w temperaturach od +10 °C do +35 °C. Jest bardzo przyczepna i nie ścieka, dzięki czemu nadaje się do użytku na powierzchniach poziomych oraz pionowych. Pozwala na stabilne mocowanie elementów. 

32,50 zł
Ostatnie sztuki w magazynie

Właściwościodporny na pleśń i grzyby (zawiera środek grzybobójczy)zabezpiecza przed zaciekaniem wody, osadzaniem się brudu i rozwojem bakteriielastyczna, szczelna i połyskliwa fugatrwały kolor i połyskdo zastosowań wewnętrznych i zewnętrznychdobrze przyczepny do powierzchni gładkich: szkła, ceramiki, porcelany, lakierowanego drewna, powierzchni szkliwionych, glazurowanych i emaliowanychodporny na działanie czynników atmosferycznych (promieniowanie UV, wilgoć, wahania temperatury od -50°C do +100°C)znikomy skurczKOLOR BIAŁY