wentylator osiowy fi 150 mm z timerem biały

Wentylator osiowy Vents 100 LD T fi 150 mm z timerem, biały

Wentylator osiowy, plastikowy, domowy, preferowany montaż ścienny lub opcjonalnie sufitowy.

134,81 zł
Brutto
Czas dostawy: 14 dni roboczych

Wentylator łazienkowy o wydajności 265m3/h w wersji z wyłącznikiem czasowym. Wentylator montuje się do otworu kanału wentylacyjnego Ø=150mm.

Wentylatory wywiewne, zapewniające wysoki poziom komfortu, przeznaczone do wentylacji pomieszczeń mieszkalnych (łazienek, węzłów sanitarnych itp.).

Obudowa i wirnik wykonane są z wysokiej jakości tworzywa - ABS, odpornego na uszkodzenia mechaniczne oraz działanie promieni UV.

Kompaktowa konstrukcja umożliwia montaż na ścianie i suficie.

Wersja LDT - wyposażona w timer (opóźnienie wyłączenia od 2 do 30 min).

VENTS
100LDT
Nowy produkt
4823016233899

Polityka zwrotów

Klientowi, będącemu konsumentem w rozumieniu art. 221) Kodeksu Cywilnego, przysługuje prawo do odstąpienia od umowy zawartej na odległość, bez podania przyczyny, składając stosowne oświadczenie na piśmie, w terminie 14 dni i wysyłając je na adres Prowent Białystok Sp. j. Białostoczek 17 (k/Kurian) 15-592 Białystok lub na adres e-mailowy biuro.bialystok@prowent.com.

Termin 14-dniowy liczy się od dnia, w którym nastąpiło dostarczenie Towaru.

W przypadku odstąpienia od umowy zawartej na odległość, umowa jest uważana za niezawartą. To, co strony świadczyły, ulega zwrotowi w stanie niezmienionym, chyba że zmiana była konieczna w granicach zwykłego zarządu. Zwrot powinien nastąpić niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni. Zakupiony towar należy zwrócić na poniższy adres: Prowent Białystok Sp. j. Białostoczek 17 (k/Kurian) 15-592 Białystok.

Zwracany przez Klienta Towar powinien zostać opakowany w sposób chroniący przed uszkodzeniem w trakcie transportu.

Koszt opakowania i odesłania towaru ponosi Klient.

Dostawa

Dostawa Towarów jest ograniczona do obszaru Rzeczpospolitej Polskiej i odbywa się pod adres wskazany przez Klienta w trakcie składania Zamówienia.

Dostawa zamówionych Towarów odbywa się przesyłką kurierską oraz paczkomatami. Koszt dostawy za zakupy powyżej 200 zł brutto wynosi 0 zł brutto.

Termin realizacji dostawy wynosi od 1 do 14 dni roboczych, licząc od dnia wysłania przez Klienta Zamówienia.