Kanał elastyczny izolowany fi160 10mb. - KEI160

Kanał elastyczny izolowany fi160 10mb. - KEI160

169,00 zł
Brutto

Wentylacyjne przewody izolowane o odporności termicznej do 140°C. Przeznaczone do instalacji wentylacyjnych, klimatyzacji i rekuperacji. Odpowiednia sztywność i zachowanie przekroju zapewnia wewnętrzny stelaż przewodu wykonany ze spiralnie zwiniętego drutu stalowego o podwyższonej wytrzymałości. Znakomicie tłumią hałas, niwelują drgania, a także redukują konieczność stosowania kształtek.

  • Materiał: Aluminium
  • Zakres temperatury pracy: -30°C / +140°C
  • Prędkość powietrza: max. 30m/sek.
  • Ciśnienie pracy: max. 5000Pa
  • Klasa palności: trudnopalne
  • Izolacja: wełna o grubości 25 mm oraz gęstości 12 kg/m3
  • Płaszcz zewnętrzny: Aluminium
Awenta
KEI160

Polityka zwrotów

Klientowi, będącemu konsumentem w rozumieniu art. 221) Kodeksu Cywilnego, przysługuje prawo do odstąpienia od umowy zawartej na odległość, bez podania przyczyny, składając stosowne oświadczenie na piśmie, w terminie 14 dni i wysyłając je na adres Prowent Białystok Sp. j. Białostoczek 17 (k/Kurian) 15-592 Białystok lub na adres e-mailowy biuro.bialystok@prowent.com.

Termin 14-dniowy liczy się od dnia, w którym nastąpiło dostarczenie Towaru.

W przypadku odstąpienia od umowy zawartej na odległość, umowa jest uważana za niezawartą. To, co strony świadczyły, ulega zwrotowi w stanie niezmienionym, chyba że zmiana była konieczna w granicach zwykłego zarządu. Zwrot powinien nastąpić niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni. Zakupiony towar należy zwrócić na poniższy adres: Prowent Białystok Sp. j. Białostoczek 17 (k/Kurian) 15-592 Białystok.

Zwracany przez Klienta Towar powinien zostać opakowany w sposób chroniący przed uszkodzeniem w trakcie transportu.

Koszt opakowania i odesłania towaru ponosi Klient.

Dostawa

Dostawa Towarów jest ograniczona do obszaru Rzeczpospolitej Polskiej i odbywa się pod adres wskazany przez Klienta w trakcie składania Zamówienia.

Dostawa zamówionych Towarów odbywa się przesyłką kurierską oraz paczkomatami. Koszt dostawy za zakupy powyżej 200 zł brutto wynosi 0 zł brutto.

Termin realizacji dostawy wynosi od 1 do 14 dni roboczych, licząc od dnia wysłania przez Klienta Zamówienia.