Czujnik stężenia CO2 i wilgotności VSHC

Czujnik stężenia CO2 i wilgotności VSHC

575,64 zł
Brutto

Czujnik przeznaczony jest do pomiaru stężenia dwutlenku węgla i wilgotności w pomieszczeniach. Współpracuje z panelami pomieszczeniowymi NANO Color (centrale wentylacyjne ZEPHYR oraz EUROS). Po przekroczeniu zadanej wartości stężenia dwutlenku węgla oraz wilgotności następuje automatyczne zwiększenie wydajności centrali wentylacyjnej.

VSHC wyposażony jest w algorytmy automatycznej kalibracji, aby wskazania były poprawne należy wietrzyć pomieszczenie w którym znajduje się czujnik przynajmniej raz w miesiącu w celu korekcji punktu odniesienia. Po podłączeniu zasilania VSHC podaje wartość 500ppm CO2 . Pierwsza zmierzona wartość pojawia się dopiero po około trzech minutach. Z uwagi na automatyczną kalibrację sensora, czujnik podaje prawidłowe pomiary dopiero po 30 minutach od podłączenia zasilania. W celu zapewnienia dokładnych pomiarów VSHC powinien pracować ciągle. Urządzenie może pracować przy temperaturach z przedziału 0 – 55 °C w warunkach braku kondensacji pary wodnej.

Awenta
VSHC

Polityka zwrotów

Klientowi, będącemu konsumentem w rozumieniu art. 221) Kodeksu Cywilnego, przysługuje prawo do odstąpienia od umowy zawartej na odległość, bez podania przyczyny, składając stosowne oświadczenie na piśmie, w terminie 14 dni i wysyłając je na adres Prowent Białystok Sp. j. Białostoczek 17 (k/Kurian) 15-592 Białystok lub na adres e-mailowy biuro.bialystok@prowent.com.

Termin 14-dniowy liczy się od dnia, w którym nastąpiło dostarczenie Towaru.

W przypadku odstąpienia od umowy zawartej na odległość, umowa jest uważana za niezawartą. To, co strony świadczyły, ulega zwrotowi w stanie niezmienionym, chyba że zmiana była konieczna w granicach zwykłego zarządu. Zwrot powinien nastąpić niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni. Zakupiony towar należy zwrócić na poniższy adres: Prowent Białystok Sp. j. Białostoczek 17 (k/Kurian) 15-592 Białystok.

Zwracany przez Klienta Towar powinien zostać opakowany w sposób chroniący przed uszkodzeniem w trakcie transportu.

Koszt opakowania i odesłania towaru ponosi Klient.

Dostawa

Dostawa Towarów jest ograniczona do obszaru Rzeczpospolitej Polskiej i odbywa się pod adres wskazany przez Klienta w trakcie składania Zamówienia.

Dostawa zamówionych Towarów odbywa się przesyłką kurierską oraz paczkomatami. Koszt dostawy za zakupy powyżej 200 zł brutto wynosi 0 zł brutto.

Termin realizacji dostawy wynosi od 1 do 14 dni roboczych, licząc od dnia wysłania przez Klienta Zamówienia.