Czujnik stężenia CO2 i wilgotności VSHC

Czujnik stężenia CO2 i wilgotności VSHC

Czujnik przeznaczony jest do pomiaru stężenia dwutlenku węgla i wilgotności w pomieszczeniach.

Współpracuje z panelami pomieszczeniowymi NANO Color (centrale wentylacyjne ZEPHYR oraz EUROS).

Po przekroczeniu zadanej wartości stężenia dwutlenku węgla oraz wilgotności następuje automatyczne zwiększenie wydajności centrali wentylacyjnej.

658,67 zł
Brutto

Czujnik przeznaczony jest do pomiaru stężenia dwutlenku węgla i wilgotności w pomieszczeniach. Współpracuje z panelami pomieszczeniowymi NANO Color (centrale wentylacyjne ZEPHYR oraz EUROS). Po przekroczeniu zadanej wartości stężenia dwutlenku węgla oraz wilgotności następuje automatyczne zwiększenie wydajności centrali wentylacyjnej.

VSHC wyposażony jest w algorytmy automatycznej kalibracji, aby wskazania były poprawne należy wietrzyć pomieszczenie w którym znajduje się czujnik przynajmniej raz w miesiącu w celu korekcji punktu odniesienia. Po podłączeniu zasilania VSHC podaje wartość 500ppm CO2 . Pierwsza zmierzona wartość pojawia się dopiero po około trzech minutach. Z uwagi na automatyczną kalibrację sensora, czujnik podaje prawidłowe pomiary dopiero po 30 minutach od podłączenia zasilania. W celu zapewnienia dokładnych pomiarów VSHC powinien pracować ciągle. Urządzenie może pracować przy temperaturach z przedziału 0 – 55 °C w warunkach braku kondensacji pary wodnej.

Awenta
VSHC

Polityka zwrotów

Klientowi, będącemu konsumentem w rozumieniu art. 221 Kodeksu Cywilnego, przysługuje prawo do odstąpienia od umowy zawartej na odległość, bez podania przyczyny, składając stosowne oświadczenie na piśmie, w terminie 14 dni i wysyłając je na adres Prowent Białystok A. Poleszuk Sp. k. Białostoczek 17 (k/Kurian) 15-592 Białystok lub na adres e-mailowy biuro.bialystok@prowent.com.

Termin 14-dniowy liczy się od dnia, w którym nastąpiło dostarczenie Towaru.

W przypadku odstąpienia od umowy zawartej na odległość, umowa jest uważana za niezawartą. To, co strony świadczyły, ulega zwrotowi w stanie niezmienionym, chyba że zmiana była konieczna w granicach zwykłego zarządu. Zwrot powinien nastąpić niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni. Zakupiony towar należy zwrócić na poniższy adres: Prowent Białystok A. Poleszuk Sp. k. Białostoczek 17 (k/Kurian) 15-592 Białystok.

Zwracany przez Klienta Towar powinien zostać opakowany w sposób chroniący przed uszkodzeniem w trakcie transportu.

Koszt opakowania i odesłania towaru ponosi Klient.

Dostawa

Dostawa Towarów jest ograniczona do obszaru Rzeczpospolitej Polskiej i odbywa się pod adres wskazany przez Klienta w trakcie składania Zamówienia.

Dostawa zamówionych Towarów odbywa się przesyłką kurierską oraz paczkomatami. Koszt dostawy za zakupy powyżej 200 zł brutto wynosi 0 zł brutto.

Termin realizacji dostawy wynosi od 1 do 14 dni roboczych, licząc od dnia wysłania przez Klienta Zamówienia.