Filtr wstępny do centrali Euros 415 VFWER415

Filtr wstępny do centrali Euros 415 VFWER415

W celu wydłużenia żywotności filtrów właściwych klasy M5 lub F7 stosowanych w centralach wentylacyjnych Zephyr oraz Euros istnieje możliwość zamontowania dodatkowego filtra wstępnego.

Zadaniem filtra wstępnego jest zatrzymanie pyłów oraz cząstek o dużych rozmiarach. 

68,88 zł
Brutto

W celu wydłużenia żywotności filtrów właściwych klasy M5 lub F7 stosowanych w centralach wentylacyjnych Zephyr oraz Euros istnieje możliwość zamontowania dodatkowego filtra wstępnego. Zadaniem filtra wstępnego jest zatrzymanie pyłów oraz cząstek o dużych rozmiarach. Dzięki temu do filtra właściwego trafiają jedynie małe cząstki, które nie powodują jego szybkiego zużycia. Filtry wstępne posiadają konstrukcję kasetową, co ułatwia ich wyjęcie w celu czyszczenia lub wymiany. W przypadku filtra wstępnego VFWER415 materiałem filtracyjnym jest siatka nylonowa. Zastosowany materiał umożliwia wielokrotne czyszczenie, dzięki czemu nie ma potrzeby jego wymiany. 

  • Model filtra VFWER415
  • Wymiary zewnętrzne: 309x369x23
  • Wymiary wkładu filtracyjnego: 308x368
  • Element filtracyjny: Siatka nylonowa
  • Klasa filtracyjna: Niesklasyfikowany
Awenta
VFWER415
5905033302105

Polityka zwrotów

Klientowi, będącemu konsumentem w rozumieniu art. 221 Kodeksu Cywilnego, przysługuje prawo do odstąpienia od umowy zawartej na odległość, bez podania przyczyny, składając stosowne oświadczenie na piśmie, w terminie 14 dni i wysyłając je na adres Prowent Białystok A. Poleszuk Sp. k. Białostoczek 17 (k/Kurian) 15-592 Białystok lub na adres e-mailowy biuro.bialystok@prowent.com.

Termin 14-dniowy liczy się od dnia, w którym nastąpiło dostarczenie Towaru.

W przypadku odstąpienia od umowy zawartej na odległość, umowa jest uważana za niezawartą. To, co strony świadczyły, ulega zwrotowi w stanie niezmienionym, chyba że zmiana była konieczna w granicach zwykłego zarządu. Zwrot powinien nastąpić niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni. Zakupiony towar należy zwrócić na poniższy adres: Prowent Białystok A. Poleszuk Sp. k. Białostoczek 17 (k/Kurian) 15-592 Białystok.

Zwracany przez Klienta Towar powinien zostać opakowany w sposób chroniący przed uszkodzeniem w trakcie transportu.

Koszt opakowania i odesłania towaru ponosi Klient.

Dostawa

Dostawa Towarów jest ograniczona do obszaru Rzeczpospolitej Polskiej i odbywa się pod adres wskazany przez Klienta w trakcie składania Zamówienia.

Dostawa zamówionych Towarów odbywa się przesyłką kurierską oraz paczkomatami. Koszt dostawy za zakupy powyżej 200 zł brutto wynosi 0 zł brutto.

Termin realizacji dostawy wynosi od 1 do 14 dni roboczych, licząc od dnia wysłania przez Klienta Zamówienia.

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: