Filtr powietrza F7 do centrali Zephyr VF7ZH

Filtr powietrza F7 do centrali Zephyr VF7ZH

Centrale wentylacyjne AWENTA PRO są seryjnie wyposażane w wysokiej jakości filtry powietrza klasy M5 (norma ISO 16890), mogące usunąć cząstki o wielkości od 2,5 do 10 μm (mikronów) np.: pyłki i drobny kurz (ludzki włos ma grubość od 40 do 120 μm).

103,32 zł
Brutto

Centrale wentylacyjne AWENTA PRO są seryjnie wyposażane w wysokiej jakości filtry powietrza klasy M5 (norma ISO 16890), mogące usunąć cząstki o wielkości od 2,5 do 10 μm (mikronów) np.: pyłki i drobny kurz (ludzki włos ma grubość od 40 do 120 μm). Dla powietrza czerpanego z zewnątrz można zamontować filtr klasy F7, usuwający najmniejsze cząstki od 0,3 do 1 μm, np.: wirusy, dym papierosowy, bakterie, grzyby i ich zarodniki. Zabrudzone filtry ograniczają transport powietrza, zwiększają opory w instalacji i zwiększają zużycie energii elektrycznej. W praktyce oznacza to, mniejszą wydajność systemu, ponieważ ilość wymienianego powietrza będzie mniejsza od pożądanej, co w konsekwencji może negatywnie wpłynąć na samopoczucie. Dlatego ważna jest ich regularna wymiana.

  • Filtr F7 (ePM1 0,3-1,0 µm)
  • Klasa filtra: F7, testowany zgodnie z ISO 16890
  • Ochrona przeciwpożarowa: DIN 53438-3 (F1)
  • Maksymalna wilgotność względna: 100%
  • Odporność na temperaturę: maks. 80°C
  • Materiały filtracyjne: Papier szklany Rama: karton
Awenta
VF7ZH
5905033305458

Polityka zwrotów

Klientowi, będącemu konsumentem w rozumieniu art. 221 Kodeksu Cywilnego, przysługuje prawo do odstąpienia od umowy zawartej na odległość, bez podania przyczyny, składając stosowne oświadczenie na piśmie, w terminie 14 dni i wysyłając je na adres Prowent Białystok A. Poleszuk Sp. k. Białostoczek 17 (k/Kurian) 15-592 Białystok lub na adres e-mailowy biuro.bialystok@prowent.com.

Termin 14-dniowy liczy się od dnia, w którym nastąpiło dostarczenie Towaru.

W przypadku odstąpienia od umowy zawartej na odległość, umowa jest uważana za niezawartą. To, co strony świadczyły, ulega zwrotowi w stanie niezmienionym, chyba że zmiana była konieczna w granicach zwykłego zarządu. Zwrot powinien nastąpić niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni. Zakupiony towar należy zwrócić na poniższy adres: Prowent Białystok A. Poleszuk Sp. k. Białostoczek 17 (k/Kurian) 15-592 Białystok.

Zwracany przez Klienta Towar powinien zostać opakowany w sposób chroniący przed uszkodzeniem w trakcie transportu.

Koszt opakowania i odesłania towaru ponosi Klient.

Dostawa

Dostawa Towarów jest ograniczona do obszaru Rzeczpospolitej Polskiej i odbywa się pod adres wskazany przez Klienta w trakcie składania Zamówienia.

Dostawa zamówionych Towarów odbywa się przesyłką kurierską oraz paczkomatami. Koszt dostawy za zakupy powyżej 200 zł brutto wynosi 0 zł brutto.

Termin realizacji dostawy wynosi od 1 do 14 dni roboczych, licząc od dnia wysłania przez Klienta Zamówienia.

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: