SMART Clean Air Auto preparat do czyszczenia klimatyzatorów i urządzeń chłodniczych, zapachowy - aerozol

SMART Clean Air Auto preparat do samodzielnego czyszczenia klimatyzacji samochodowej, opuncja i zielona herbata - aerozol

Innowacyjny preparat służący do samodzielnego czyszczenia i zabezpieczania klimatyzacji samochodowej. 

29,00 zł
Brutto
Czas dostawy: 2-3 dni robocze

SMART Clean Air Auto  to innowacyjny preparat służący do samodzielnego czyszczenia i zabezpieczania klimatyzacji samochodowej. Aktywne formy srebra skutecznie usuwają bakterie, wirusy i grzyby. Specjalnie dobrany skład preparatu zapewnia długotrwała ochrony przed rozwojem chorobotwórczych mikroorganizmów oraz eliminuje nieprzyjemne zapachy wywołane zanieczyszczeniami w przewodach klimatyzacyjnych, przez co znacząco poprawia jakość powietrza. Preparat jest bezpieczny oraz łatwy w użyciu. Dwufazowe działanie preparatu polega na eliminacji patogenów oraz długotrwałym zabezpieczaniu przed ich rozwojem.

Wersja zapachowa: opuncja i zielona herbata

Sposób użycia:

- Przed aplikacją wyłączyć klimatyzację i wentylację.

- Umieścić wlot wężyka dozującego w środku dolotowego kanału klimatyzacji (przewód do aplikacji umożliwia dotarcie do trudno dostępnych miejsc).

- Rozpylić środek czyszczący.

- Wskazane jest również spryskanie filtra klimatyzacji.

AIRAUZopuncja
Nowy produkt

Polityka zwrotów

Klientowi, będącemu konsumentem w rozumieniu art. 221) Kodeksu Cywilnego, przysługuje prawo do odstąpienia od umowy zawartej na odległość, bez podania przyczyny, składając stosowne oświadczenie na piśmie, w terminie 14 dni i wysyłając je na adres Prowent Białystok Sp. j. Białostoczek 17 (k/Kurian) 15-592 Białystok lub na adres e-mailowy biuro.bialystok@prowent.com.

Termin 14-dniowy liczy się od dnia, w którym nastąpiło dostarczenie Towaru.

W przypadku odstąpienia od umowy zawartej na odległość, umowa jest uważana za niezawartą. To, co strony świadczyły, ulega zwrotowi w stanie niezmienionym, chyba że zmiana była konieczna w granicach zwykłego zarządu. Zwrot powinien nastąpić niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni. Zakupiony towar należy zwrócić na poniższy adres: Prowent Białystok Sp. j. Białostoczek 17 (k/Kurian) 15-592 Białystok.

Zwracany przez Klienta Towar powinien zostać opakowany w sposób chroniący przed uszkodzeniem w trakcie transportu.

Koszt opakowania i odesłania towaru ponosi Klient.

Dostawa

Dostawa Towarów jest ograniczona do obszaru Rzeczpospolitej Polskiej i odbywa się pod adres wskazany przez Klienta w trakcie składania Zamówienia.

Dostawa zamówionych Towarów odbywa się przesyłką kurierską oraz paczkomatami. Koszt dostawy za zakupy powyżej 200 zł brutto wynosi 0 zł brutto.

Termin realizacji dostawy wynosi od 1 do 14 dni roboczych, licząc od dnia wysłania przez Klienta Zamówienia.