SMART Clean Air Active preparat do czyszczenia klimatyzatorów i urządzeń chłodniczych - kanister 5L

SMART Clean Air Active preparat do czyszczenia klimatyzatorów i urządzeń chłodniczych - kanister 5L

Preparat do mycia oraz czyszczenia klimatyzatorów o ciężkich i trudnych do usunięcia zabrudzeniach dzięki zastosowaniu silnie myjącej aktywnej piany.

159,00 zł
Brutto
Czas dostawy: 2-3 dni robocze
 Ostatnie sztuki w magazynie

SMART Clean Air Active to preparat przeznaczony do mycia oraz czyszczenia klimatyzatorów o ciężkich i trudnych do usunięcia zabrudzeniach dzięki zastosowaniu silnie myjącej aktywnej piany.

Produkt działa dwufazowo: zwalcza patogeny, a następnie aktywne formy srebra zapewniają długotrwałą ochronę przez zagrożeniami mikrobiologicznymi. Skutecznie eliminuje nieprzyjemny zapach.

Zastosowanie:

- klimatyzatory zewnętrzne i przemysłowe

- wentylacje gastronomiczne

- okapy kuchenne

- powierzchnie lakierowane, z tworzyw sztucznych, metali, ceramiki

Sposób użycia:

Produkt należy nanieść bezpośrednio na czyszczoną powierzchnię lub za pomocą rozpylacza z odległości 20-30 cm. W zależności od stopnia zabrudzenia powierzchni pozostawić pianę na okres 5-10 minut. Pozostałości usunąć za pomocą gąbki, szczotki lub ściereczki. Dla pełnego i długotrwałego efektu po zakończonym myciu polecamy zastosowanie SMART Clean Air. W razie potrzeby można rozcieńczyć wodą demineralizowaną.

AIRAC5
Nowy produkt

Polityka zwrotów

Klientowi, będącemu konsumentem w rozumieniu art. 221) Kodeksu Cywilnego, przysługuje prawo do odstąpienia od umowy zawartej na odległość, bez podania przyczyny, składając stosowne oświadczenie na piśmie, w terminie 14 dni i wysyłając je na adres Prowent Białystok Sp. j. Białostoczek 17 (k/Kurian) 15-592 Białystok lub na adres e-mailowy biuro.bialystok@prowent.com.

Termin 14-dniowy liczy się od dnia, w którym nastąpiło dostarczenie Towaru.

W przypadku odstąpienia od umowy zawartej na odległość, umowa jest uważana za niezawartą. To, co strony świadczyły, ulega zwrotowi w stanie niezmienionym, chyba że zmiana była konieczna w granicach zwykłego zarządu. Zwrot powinien nastąpić niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni. Zakupiony towar należy zwrócić na poniższy adres: Prowent Białystok Sp. j. Białostoczek 17 (k/Kurian) 15-592 Białystok.

Zwracany przez Klienta Towar powinien zostać opakowany w sposób chroniący przed uszkodzeniem w trakcie transportu.

Koszt opakowania i odesłania towaru ponosi Klient.

Dostawa

Dostawa Towarów jest ograniczona do obszaru Rzeczpospolitej Polskiej i odbywa się pod adres wskazany przez Klienta w trakcie składania Zamówienia.

Dostawa zamówionych Towarów odbywa się przesyłką kurierską oraz paczkomatami. Koszt dostawy za zakupy powyżej 200 zł brutto wynosi 0 zł brutto.

Termin realizacji dostawy wynosi od 1 do 14 dni roboczych, licząc od dnia wysłania przez Klienta Zamówienia.