TAJFUN Adapter do wiertarki

TAJFUN Adapter do wiertarki

Wysokiej jakości przejściówka do wiertarki, która stworzona została z myślą o zestawie do mechanicznego czyszczenia komina „Tajfun”. Bez niej, samodzielne wyczyszczenie komina będzie utrudnione lub niemożliwe, gdyż nie każda wiertarka posiada odpowiedni otwór, do którego będzie pasował zestaw czyszczący Tajfun.

22,40 zł
Brutto
Czas dostawy: 2-3 dni robocze

ADAPTER PRZEJŚCIÓWKA DO CZYSZCZENIA KOMINA

Wysokiej jakości adapter do wiertarki, który stworzony został z myślą o zestawie do mechanicznego czyszczenia komina „Tajfun”. Bez niego, samodzielne wyczyszczenie komina będzie utrudnione lub niemożliwe, gdyż nie każda wiertarka posiada odpowiedni otwór, do którego zestaw czyszczący Tajfun będzie pasował.

  • Zatrzask ze specjalnym wyfrezowaniem na środku ułatwia rozpinanie przedłużek.
  • Ostre krawędzie zatrzasku zapobiegają z kolei rozpinaniu podłączonych przedłużek wewnątrz przewodu kominowego.
  • Adapter służy jako przejściówka, którą podłącza się z jednej strony do wiertarki, a z drugiej do zestawu do czyszczenia komina Tajfun.
Tajfun
TAJFUN/ADAPTER
Nowy produkt

Polityka zwrotów

Klientowi, będącemu konsumentem w rozumieniu art. 221) Kodeksu Cywilnego, przysługuje prawo do odstąpienia od umowy zawartej na odległość, bez podania przyczyny, składając stosowne oświadczenie na piśmie, w terminie 14 dni i wysyłając je na adres Prowent Białystok Sp. j. Białostoczek 17 (k/Kurian) 15-592 Białystok lub na adres e-mailowy biuro.bialystok@prowent.com.

Termin 14-dniowy liczy się od dnia, w którym nastąpiło dostarczenie Towaru.

W przypadku odstąpienia od umowy zawartej na odległość, umowa jest uważana za niezawartą. To, co strony świadczyły, ulega zwrotowi w stanie niezmienionym, chyba że zmiana była konieczna w granicach zwykłego zarządu. Zwrot powinien nastąpić niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni. Zakupiony towar należy zwrócić na poniższy adres: Prowent Białystok Sp. j. Białostoczek 17 (k/Kurian) 15-592 Białystok.

Zwracany przez Klienta Towar powinien zostać opakowany w sposób chroniący przed uszkodzeniem w trakcie transportu.

Koszt opakowania i odesłania towaru ponosi Klient.

Dostawa

Dostawa Towarów jest ograniczona do obszaru Rzeczpospolitej Polskiej i odbywa się pod adres wskazany przez Klienta w trakcie składania Zamówienia.

Dostawa zamówionych Towarów odbywa się przesyłką kurierską oraz paczkomatami. Koszt dostawy za zakupy powyżej 200 zł brutto wynosi 0 zł brutto.

Termin realizacji dostawy wynosi od 1 do 14 dni roboczych, licząc od dnia wysłania przez Klienta Zamówienia.

Zobacz także